MENIU

Dar 2018 metais Lietuvos Respublikos finansų ministerija parengė naują LR Įmonių nemokumo įstatymą (toliau tekste – Nemokumo įstatymas), kuris pakeis 3 šiuo metu galiojančius įstatymus –  Įmonių bankroto įstatymą, Įmonių restruktūrizavimo įstatymą ir Fizinių asmenų bankroto įstatymą. Nemokumo įstatymas jau yra priimtas ir pradės galioti nuo 2020 m. sausio 1 d. 

Viena iš naujojo įstatymo naujovių – kitoks nemokumo vertinimas ir nemokumo  proceso inicijavimo tvarka. Pagal naują Nemokumo įstatymo 2 str.7p. Juridinio asmens nemokumas apibrėžiamas kaip juridinio asmens būsena, kai juridinis asmuo negali vykdyti prievolių, kurių vykdymo terminai yra suėję, ir (arba) juridinio asmens įsipareigojimai viršija jo turto vertę.

Norėdami skaityti pilną straipsnį, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą. Nuorodą į straipsnį rasite savo el. pašto dėžutėje.

Jei po formos užpildymo negausite nuorodos, pasitikrinkite “Spam” ar “Junk” katalogus savo el.pašto dėžutėje. Užpildydami šią kontaktinę formą Jūs sutinkate gauti UAB Integre Akademija siunčiamas naujienas ir pasiūlymus.