MENIU

Loreta Dainytė

Direktorė

Ryšiai su klientais, pardavimai, kokybės vadyba. 

15 + metų darbo patirtis personalo, kokybės ir procesų diegimo ir valdymo srityse.

Violeta Alando

Lektorė

Finansų ir apskaitos ekspertė, konsultantė. Specializacija: Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai. Įtraukta į Buhalterių profesionalų sąrašą, įgijusi tarptautinėje erdvėje pripažintų profesinių asociacijų pažymėjimus. Atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D.Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants.D.Britanija).

15+ metų darbo patirties apskaitos ir finansų srityje.

Nastasija Šurpikienė

Lektorė ir konsultantė

Konsultuoja įvairiose verslo srityse dirbančių įmonių vadovus visais klausimais, susijusiais su „minkštomis“ personalo valdymo kompetencijomis. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse grupių santykių konferencijose ir konsultantų mokymuose, gilinasi į grupių santykių metodą. Sertifikuota vienos stipriausių emocinio intelekto mokymų kursų tarptautinės programos GENOS International specialistė – praktikė.

 

10+ metų mokymų patirtis, 20+ mokymų temų, mokymai vesti daugiau kaip 50 grupių, virš 500 dalyvių.

Aušra Meškauskienė

Lektorė ir konsultantė

 

30+ metų darbo patirtis vadovavimo ir finansų valdymo srityse.

Ji dirbo tokiose įmonėse kaip „PricewaterhouseCoopers“ , „IBM Lietuva“, „Coca-Cola HBC Lietuva“, „Affecto Lietuva“ konsultante bei finansų direktore.

 

Žana Kel

Verslo ir finansų konsultacijos

Sertifikuota buhalterė profesionalė ir finansų specialistė, turinti tarptautinio IAB 3-ojo ir 4-ojo lygio kvalifikaciją. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narė.

+15 metų patirtis buhalterinės apskaitos, finansų valdymo srityse.

Vaida Jociutė

Atestuota buhalterė

 

Puikiai išmano Lietuvos verslo apskaitos standartus, mokesčių niuansus ir valdymo procesus, 12+ metų darbo patirties apskaitos ir finansų srityje.