MENIU

Loreta Dainytė

Direktorė

Ryšiai su klientais, pardavimai, kokybės vadyba. 

15 + metų darbo patirtis personalo, kokybės ir procesų diegimo ir valdymo srityse.

+370 611 55 660

akademija@integre.lt

Violeta Alando

Lektorė

Finansų ir apskaitos ekspertė, konsultantė. Specializacija: Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai. Įtraukta į Buhalterių profesionalų sąrašą, įgijusi tarptautinėje erdvėje pripažintų profesinių asociacijų pažymėjimus. Atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D.Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants.D.Britanija).

15+ metų darbo patirties apskaitos ir finansų srityje.

violeta@integre.lt

Žana Kel

Verslo ir finansų konsultacijos

Sertifikuota buhalterė profesionalė ir finansų specialistė, turinti tarptautinio IAB 3-ojo ir 4-ojo lygio kvalifikaciją. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narė.

+15 metų patirtis buhalterinės apskaitos, finansų valdymo srityse.

zana.kel@integre.lt

Justas Petraitis

Finansų ekspertas ir konsultantas

 

Justas yra sukaupęs virš 10 metų patirties darbo įvairiose bendrovėse, tame tarpe ir tarptautinėse audito įmonėse (EY, BDO, KPMG). Pagrindinės ekspertinės sritys:

  • Procesų, egzistuojančių įmonėse, analizė;
  • Įmonių vidinių kontrolių identifikavimas ir analizė;
  • Įmonių finansinės apskaitos analizė;
  • Planavimas/biudžetavimas;
  • Pinigų srautų planavimas ir kontrolė.

justas.petraitis@integre.lt

Vaida Jociutė

Atestuota buhalterė

 

Puikiai išmano Lietuvos verslo apskaitos standartus, mokesčių niuansus ir valdymo procesus, 12+ metų darbo patirties apskaitos ir finansų srityje.

 

+370 656 24 293

vaida@integre.lt

Daivutė Hehnen

Konsultantė – ekspertė organizacinės psichologijos srityje, NLP trenerė.

Daugiau kaip 20 metų patirtį verslo ir valstybinių organizacijų konsultavime. Iš viso yra pravedusi virš 20 000 akad.val. įvairių mokymų. Yra sukūrusi mokomąjį videofilmą “Neverbalinis bendravimas: informacija, kurią mes priimame intuityviai”, mokymo programas „Vadovavimas lyderiaujant“, “Šiuolaikinio vadovavimo tendencijos”, “Komandos formavimas”, “Įžvalgumo technika dalykiniuose santykiuose, bendravimo ypatumai”, „Laiko planavimas ir darbo organizavimas“, „Efektyvių derybų treniruotė“, „Klientų aptarnavimas“, „Konfliktų ir pretenzijų valdymas“, “Įtampa ir stresas darbe” bei kitas.
Konsultuoja kompetencijų vertinimo, vadovavimo tobulinimo, pokyčių, konfliktų ir įtampos valdymo klausimais. Atlieka organizacijos vertybių diegimą, kuria ir diegia darbo atlikimo vertinimo, darbuotojų skatinimo/motyvavimo, karjeros, mokymų ir kitas sistemas. Atlieka personalo valdymo srities tyrimus.

Plačiau. 

akademija@integre.lt