MENIU

Pastarąjį laikotarpį verslo pobūdis sparčiai kinta. Verslas ir investicinis kapitalas peržengia valstybių sienas ir tampa globalus. Įmonės ieško kapitalo, investuotojų ir finansavimo jiems labiausiai prieinama kaina. Investuotojai ir laisvo kapitalo skolintojai ieško pelningiausių investavimo galimybių ir siekia sumažinti riziką iki priimtinos. Rizikos ir investavimo pelningumo galimybių įvertinimui reikalinga aktuali ir patikima informacija. Todėl verslas turi parengti finansines ataskaitas pagal vieningus principus ir reikalavimus, kad užtikrinti jų skaidrumą, o apskaitos sistemos privalo prisitaikyti prie šių pokyčių.

Vieningo aukštos kokybės standartų naudojimas pagerina įmonių palyginamumą ir patikimumą, todėl investuotojai ir kreditoriai gali lengviau priimti sprendimus, o įmonės – gauti finansavimą ir sumažinti kapitalo kainą.
Būtent šiems tikslams pasiekti, yra taikomi Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS). Jie užtikrina, kad finansinė atskaitomybė bus aiški, suprantama ir skaidri.

 

Norėdami skaityti pilną straipsnį, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą. Nuorodą į straipsnį rasite savo el. pašto dėžutėje.

Jei po formos užpildymo negausite nuorodos, pasitikrinkite “Spam” ar “Junk” katalogus savo el.pašto dėžutėje.

Užpildydami šią kontaktinę formą Jūs sutinkate gauti UAB Integre Akademija siunčiamas naujienas ir pasiūlymus.