Apie mus

Integre Akademija – tai gerai įsisavinami ir veiksmingi praktiniai mokymai vadovams, buhalteriams ir finansininkams. Organizuojame atvirus mokymus, vidinius mokymus bei teikiame individualias konsultacijas.
Mažos grupės. Patyrę lektoriai. Praktiniai patarimai.
Esame įmonių grupės – Integre – dalis, kuri Lietuvoje veiklą pradėjo dar 2006 m. Integre Akademija kaip atskira įmonė įkurta 2018 metais Vilniuje.

DOM06281
20220405_133114
Komanda

Akademijos lektoriai – tai savo darbą gerai išmanantys profesionalai – praktikai bei bendraminčiai, susibūrę norėdami dalintis savo žiniomis.

Tai apskaitos, mokesčių ir finansų ekspertai, verslo konsultantai, atestuoti auditoriai, teisininkai, darbinę patirtį sukaupę dirbdami tiek viduje, tiek teikdami išorines  konsultacijas įvairaus  dydžio Lietuvos ir užsienio įmonėms. 

Vidiniai-mokymai

Darbo principai

 

Partnerystė. Mūsų komanda – tai lygiaverčiai partneriai, kurių kiekvienas yra savo specifinės srities ekspertas.

Augimas. Tikime, kad dalindamiesi savo kompetencija ir žiniomis per praktinius užsiėmimus, tęstinius kursus, padėsime iš specialistų tapti ekspertais, prisidėsime prie verslo įmonių, organizacijų ar individualių žmonių sėkmės.

Kokybė. Siekiame dalintis kokybiškomis žiniomis, kurios yra tikros, patikrintos ir įgytos per patirtį. Norime vystyti ilgalaikius santykius.

Kas mus vienija?

Visos Integre grupės įmonių veikla pagrįsta ilgalaike partneryste su klientais, darbuotojais, užsakovais ir partneriais, todėl ir Integre akademijoje mokome taip, kad užsitarnautume gerą vardą, pasitikėjimą rinkoje ir Jūsų rekomendacijas.

Sukaupėme pakankamai patirties, kuria dalinamės su norinčiais augti specialistais, kartu prisitaikydami ir prie augančio rinkos poreikio teoriją taikyti praktikoje.

Integre akademiją vystome dirbdami kartu su savo klientais, vienijami paprastų darbo principų ir susitarimų.

 

DOM06274